Gorzów - Landsberg
Historia
Władcy
Ludzie
Widokówki - Pocztówki
Zdjęcia
Mapy
Publikacje
Forum
Autor
Linki
Gorzów Wlkp.

Autor - krótki opis:

> Urodzony w Gorzowie i tu też wychowany.
> Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki (wychowawczyni: Krystyna Gutowska).
> Aktualnie dzienny student prawa - IV rok - na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
> Miłośnik regionalnej historii i oczywiście samego miasta Landsberga/Gorzowa Wlkp.
> Większe szczegóły, szczególnie informacje o powstaniu niniejszej strony, znajdziecie w wycinkach prasowych dostępnych poniżej.

Adres e-mail:
E-mail

Komunikator Tlen.pl:
jediloop@tlen.pl

Komunikator Gadu-Gadu:
584676

Chętni do pomocy?

> Masz jakieś materiały, którymi chciałbyś/chciałabyś się podzielić? Np. zdjęcia?

> Chcesz napisać/zredagować jakikolwiek tekst na stronę?

> Interesuje Cię nawiązanie współpracy?

Cokolwiek innego? Pisz do mnie na podany wyżej adres e-mail! Albo skorzystaj z komunikatorów. Na 100% odpowiem. A każdą ofertę pomocy przyjmę z wielką ochotą.

Gazeta Lubuska - 10 I 2008 r.

Obszerny, pierwotny artykuł o niniejszej stronie internetowej ukazał się właśnie w Gazecie Lubuskiej. Jego autorem jest Tomasz Rusek. To właśnie ta publikacja była do tej pory największą reklamą witryny, dzięki niej wiele osób dowiedziało się w ogóle o jej istnieniu. Warto zauważyć, że artykuł znalazł się już na 2 stronie!

Jako e-artykuł trafił do internetowego wydania Gazety Lubuskiej. Do dziś powinien znajdować się w archiwum gazetowej strony. Znaleźć go można pod następującym adresem - KLIK!

Głos Gorzowa - 12 I 2008 r.

Krótka notka w Głosie Gorzowa, poświęcona autorowi tej witryny, ale jednocześnie oczywiście reklamująca samą stronę, dlatego nie mogło jej tu zabraknąć!

Teraz Gorzów - 17 I 2008 r.

Jest to właściwie przedruk pierwszego artykułu z Gazety Lubuskiej. Jednak odrobinkę zmieniony, ozdobiony innym zdjęciem i komentarzem. Tekst ukazał się w ramach cyklu "Teraz historia".

Głos Gorzowa - 2/3 VIII 2008 r.

Artykuł "Całkiem zakręceni" przedstawiający sylwetki czwórki gorzowian, która ma niecodzienne hobby związane z miastem. Na szczęście o mnie jest niewiele, natomiast o witrynie bardzo dużo i bardzo pozytywnie! Jak ktoś jest ciekawy szczegółów, to zachęcam do zapoznania się z tekstem.

Strona ta stworzona została i nadal jest redagowana przez jedną osobę - autora (j. w.). Nie przeżyłaby ona jednak jednego tygodnia bez pomocy wielu osób. Od samego początku istnienia witryny dostałem wiele rad, wskazówek i materiałów. To wielkie wsparcie nie może pozostać zapomniane. Dlatego powstał tu mały kącik podziękowań. Kolejność na liście alfabetyczna :-)

> E_werty - za nową, lepszą grafikę kamiennego herbu miasta, która znajduje się w bannerze.

> Gorzowianka72 - za liczne świetne materiały, ogólne wsparcie i pomoc kiedy jej najbardziej potrzebowałem.

> Jerzy Korolewicz - za rady dotyczące ulepszenia witryny i pomysł tytułu.

> Pałacyk Łąkomin (www.lakomin.pl) - za dotację finansową na serwer i domenę - bez tego strona nie mogłaby się rozwijać i pracować w pełni profesjonalną mocą od strony technicznej.

> dr Kurt Mazur - za ogromną ilość wspaniałych zdjęć, których tylko wybrany ułamek (a jest to ok. 250 sztuk!) możecie podziwiać w naszej galerii.

> MZK Gorzów - za udostępnienie świetnej jakości grafik biletów okolicznościowych z okazji 750-lecia miasta.

> Redcloud - za sugestie dotyczące rozbudowania działu Linki.

> Moim Rodzicom - za wsparcie, sugestie i rozliczne skolekcjonowane przez nich materiały.

> Wojciech Wyszogrodzki - za wsparcie i nadesłanie sporej ilości bardzo ciekawych materiałów wysokiej jakości związanych z miastem, w szczególności obchodami 750-lecia.

> Jerzy Zysnarski - za zainteresowanie, wiele cennych rad i wskazówek oraz ostatecznie za Encyklopedie Gorzowa, która jest niewyczerpaną skarbnicą wiedzy o naszym mieście.

 
 

Copyright © 2007-2009. All rights reserved.